Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 było pełne wzruszeń, radości i pięknych wspomnień. W wyjątkowej podróży „pociągiem życia” nasi ósmoklasiści odwiedzali kolejne stacje, symbolicznie żegnając szkolne lata i wyruszając w nową drogę. Podczas uroczystości uczniowie odebrali świadectwa, wyróżnienia oraz nagrody za swoje osiągnięcia, a najlepsi zostali uhonorowani stypendiami ufundowanymi przez Burmistrza Miasta i Gminy Budzyń. Wszystkim życzymy bezpiecznych wakacji, wielu sukcesów i powodzenia w realizacji marzeń!





